top of page

Biežāk uzdotie jautā

Šeit atradīsiet atbildes biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas saistīti ar riepām, autoevakuatoru un citiem jautājumiem.

 • Kā tiek aprēķināta autoevakuatora cena?
  Autoevakuatora cena tiek aprēķināta balstoties uz nobraukto attālumu abos virzienos, auto modeli un iekraušanas/izkraušanas sarežģītību. Ja automobilim ir aizbloķētas riepas būs nepieciešams izmantot speciālos ratus, kas var sadārdzināt darbu.
 • Kā atrast izdevīgāko autoevakuācijas piedāvājumu ?
  Pirmkārt ir jāmēģina atrast tuvākais evakuators Jūsu atrašanas vietai. Vai arī tas evakuators, kas virzās Jūsu pusē. Tāpēc pārliecinieties vai atrodoties tuvu Jēkabpilim, Jūs nemēģiniet izsaukt evakuatoru, kas atrodas Rīgā. Mūsu uzņēmumā ir nodarbināti 4 evakuatori, esam gatavi palīdzēt jebkurā mirklī.
 • Vai pasažieru transportēšana ir iekļauta cenā ?
  Jā, par pasažieru transportēšanu nebūs jāmaksā atsevišķi. Mēs spējam transportēt līdz 6 cilvēkiem ar Renault Master evakuatoru. Gadījumā ja cilvēku ir vairāk, vai jāizmanto cits evakuators ar mazāku sēdvietu skaitu, tad varam piedāvāt vieglo auto nokļūšanai līdz gala mērķim. Galamērķī atstāsim Jūsu auto un savu nogādāsim atpakaļ Jēkabpilī.
 • Kā tiek uzkrauts auto, ja negriežas riepas, vai stūre ir aizbloķēta ?
  Šim gadījumam mums līdzi būs speciālie rati, kas liekas zem riteņiem. Uzkraut auto ar šādu defektu mums nav problēma.
 • Vai var atstāt savas riepas sezonas glabāšanai ?
  Jā, liela daļa klientu atstāj savas riepas mūsu noliktavā. Atbraucot uz nākamo ripu maiņu, Jūsu riepu komplekts jau gaidīs mūsu servisā.
 • Vai ir jāveic pieraksts, lai veiktu riepu maiņu ?
  Jā, ērtāk ir pierakstīties zvanot. Īpaši sezonas laikā (ziema/pavasaris) iesakām veikt pierakstu laicīgi, jo rindas mēdz būt nedēļu uz priekšu.
 • Vai riepas ir pieejamas uz vietas ?
  Jā, uz vietas ir pieejams plašs riepu klāsts. Gadījumos ja kaut kas nav pieejams, riepas piegādāsim pāri dienu laikā. Uz vietas ir gan jaunas, gan lietotas riepas.
 • Vai pie jums var veikt savirzes regulēšanu ?
  Jā, mēs nodrošinām savirzes/savērsuma regulēšanu.
bottom of page